Yeni Nesil Gençlik Sırrı; Havyar Bakımı

tarafından | Oca 30, 2020 | blog

Cildiniz için bir güzellik yapmaya ne dersiniz?

Havyar bakımı; genç ve ışıltılı bir cilt için gerekli olan bütün özel bileşenlere sahiptir. Güçlü formülasyonu fresh havyar hücreleri kolejeni uyarır cildi sıkılaştır ve elastikiyetini güçlendirir. Hücrenin yeniden yapılanma sürecini destekleyen havyar bakımı aynı zamanda canlandırıcı ve cildi serbest radikallerden koruyucu bu yoğun besleyici cilt bakımı uygulamasıdır. Zengin ve besleyici dokusu ile cildi derinlemesine besler ve onarır.

Yüksek teknolojili soğutma sistemi ile üretilmiş ve organik kozmetik olan havyar sadece cansız ciltler için değil aynı zamanda olgun ciltler için üretilmiş yoğun bir yenileme bakımıdır. Havyar bakımı, önemli bir besin kaynağı olan havyarın içeriğindeki A,D ve B vitaminleri, protein, Omega 3, peptit ve aminoasitler sayesinde cilt için çok büyük avantajlar sağlar. Çünkü güçlü içeriği hücreleri aktif hale getirerek yenilenmesini kolaylaştırır. Kolajeni uyandıran havyar bakımı, hem gözeneklerin hem de derinin sıkılaşmasına yardım eder. Cilt eski elastikiyetini geri kazanır.

Neden Havyar Bakımı Yaptırmalısınız?

  • Cildin mat görüntüsünü ortadan kaldırmak ve canlanmasını sağlamak,
  • Yarattığı koruma kalkanı sayesinde cildi serbest radikallerden korumak,
  • İçeriğindeki fosfolipid cildin nem almasını sağlamak,
  • Yaşlılık belirtilerini azaltmak,
  • Cilt lekelerini azaltmak,
  • Cildin beslenmesini sağlamak,
  • Doğal bir parlaklık kazanmasını sağlamak için havyar bakımını güvenle tercih edebilirsiniz.

Doğal parlaklık, ışıltılı bir cilt için…

Havyar, yüzyıllar boyunca güzellik uygulamaları için kullanılmıştır. Günümüzde ise profesyonel merkezlerde uzman eller tarafından hazırlanan yeni nesil havyar bakımları sayesinde birçok kişi estetik kaygılara yol açan cilt problemlerinden kurtulabilmektedir. Havyar bakımı özellikle de mat ve cansız ciltlerden şikayet edenlerin yardımına yetişiyor ve doğanın armağanı havyar ile doğal bir parlaklık kazandırıyor.

Havyar bakımı uygulaması öncelikle cildi ölü derilerden ve kalıntılardan arındırmak amacıyla uygulanan peeling işlemiyle başlıyor. Daha sonra ise cilde buhar verilir ve gözeneklerin açılması sağlanır ardından havyar maskesi uygulanır. Yaklaşık 90 dakika süren havyar bakımı sonrasında daha ilk andan itibaren etkileri gözle görülür şekilde hissedilir.