Soğuk Lipoliz İle İki Beden İncelin

tarafından | Oca 2, 2020 | blog, Uncategorised

Zayıflamak, ideal bir vücut formuna kavuşmak her zaman kolay değildir. Yapılan diyetlere ve gidilen spora rağmen birçok insan kilo verememekten yakınır. Çünkü bazı inatçı bölgesel kilolar gitmemek konusunda oldukça dirençlidir. Bu aşamada devreye giren ve kısa bir zamanda kilo verip vücudun form kazanmasına yardımcı olan soğuk lipoliz, inatçı yağların dondurulup vücuttan atılmasını sağlar. Bu sayede hayal ettiğiniz vücuda sahip olmak sandığınızdan daha kolay hale gelir.

Soğuk Lipoliz Nasıl Zayıflatıyor?

Yağ dondurma prosedürü olan soğuk lipoliz, herhangi bir cerrahi yönteme başvurulmadan uygulanan FDA onaylı kalıcı bir işlemdir. Soğuk lipolizin en önemli özelliği, cildin alt tabakasında bulunan yağ hücrelerini kontrollü bir şekilde dondurmasıdır.

Hedef yağ hücreleri işlem sırasında kristalize olur, sonrasında Soğuk Lipoliz cihazı ile bu yağlar eliminasyon noktasına kadar dondurulur. Son derece gücenilir ve etkili bir yöntem olan soğuk lipoliz, sadece belli yağ hücrelerini hedef aldığı için herhangi bir şekilde diğer dokulara zarar vermez. Dondurulan hücreler önce vücut tarafından işlenir, daha sonra da kalıcı olarak atılır. Ortalama 1 saat süren seanslarda yağlı bölgede ani ısı kaybı yaşandığından o bölgede sıkılaşma da sağlanır. Kalıcı bir şekilde sonuç veren soğuk lipoliz, 1 ayın sonunda vücutta gözle görülür farklar ortaya koyuyor.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanıyor?

  • Göbek,
  • Bacak,
  • Basen,
  • Sırt,
  • Alt karın,
  • Yan bölgeye uygulanmaktadır.

Neden Soğuk Lipoliz Yaptırmalısınız?

Her bireyin metabolizması kendine özgüdür ve farklıdır. Dolayısıyla internette gördüğümüz diyetler ya da bazı hazır egzersiz programları kilo vermek için yeterli değildir. Özellikle de bazı kişilerin vücut yapıları gereği bazı bölgeleri daha fazla yağ depolamaktadır. Bu durum bazı bölgelerde kiloların yansımasının daha fazla olmasına neden olmaktadır.

Etkili ve kalıcı bir yöntem olan soğuk lipoliz ise bu aşamada devreye girmektedir. Bölgesel incelmek ve zayıflamak isteyen kişilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre sonuçlar sunuyor. Bazı kişiler için özelleştirilmiş soğuk lipoliz işlemi uygulanabilir. Aynı zamanda vücudun farklı bölgelerindeki kilo problemleri aynı anda tedavi edilebilir.