Cildinize Yeni Yıl Dokunuşu…

tarafından | Oca 2, 2020 | blog, Uncategorised

Yeni bir yıl, yeni bir döngü… Alınan yeni kararlar ve atılan yeni adımlar… Yeni bir yol ve yolun sonunda bekleyen yeni mutluluklar… Dünya; yaşamak, yaşatmak, anılar biriktirmek, umutlar, hayaller ve mutluluklar taşımak için bir kez daha dönecek. Peki, siz ne yapacaksınız, özellikle de kendiniz için? Birbirini takip eden günlerin akışına kapılacak ve yeni kararlar almak yerine ertelemeyi mi tercih edeceksiniz? Yoksa kendiniz, ruhunuz, cildiniz en önemlisi de mutluluğunuz için bir adım mı atacaksınız? Eğer kendinizi için bir adım atmak istiyorsanız aynaya baktığınızda sizi mutlu edecek bir karar verebilir, cildinize bir yatırım yapabilirsiniz.

Hyrdafacial İle Derinlemesine Temizlik, Baştan Uca Güzellik

Son yılların en trend cilt bakım uygulamaları arasında yer alan hydrafacial, edindiği bu şöhreti sonun kadar hak ediyor. cildi kökten uca temizleyen ve besleyen bu uygulama, cilt kusurlarını minimize ederek akne ve sivilce gibi problemlerle savaşıyor. Cildin ölü derilerden ve siyah noktalardan temizlenmesi ve cildin sebum düzeyini dengeleyerek cildin aşırı yağdan arındırılmasını sağlayan hydrafacial, cilt yenilenmesine yardımcı oluyor.

Vakumlu ucu sayesinde derinlemesine bir temizlik sağlayan bu uygulama; cilt tonunun eşitlenmesinden, güneş lekelerine, tıkanmış gözeneklerden genişlemiş gözeneklere kadar birçok problemin çözülmesinde önemli bir rol oynuyor. Aynı zamanda erken yaşlanma belirtilerinde etkili olan hydrafacial, ince çizgilerin görünümünü arttırıyor. En önemlisi de Hyalüronik asit ve cildi koruyan, besleyen güçlü antioksidanlar ile bu soğuk havalarda cildin ihtiyacı olan nemi geri kazandırıyor.

Profesyonel bakım, kusursuz sonuç

Birçok kişi, çeşitli krem ve ürünlerle cildine bakım yapsa da istediği sonuçlara ulaşamaz. Çünkü bazı cilt problemlerinin kaynağı daha içsel bir sorundan kaynaklanır ve uzman dokunuşlar gerektirir. Bu noktada devreye giren medikal cilt bakımı, cildin ihtiyaçlarına yönelik kişiselleştirilebilir uygulamalar sunar. Ciltte biriken makyajı, kiri ve ölü derileri temizleyerek gerçek bir temizlik sağlar. Aynı zamanda cildin nem kapasitesini arttırarak epidermisin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Medikal cilt bakımını; çil ve güneş lekeleri, hamilelikte oluşan cilt lekeleri, sivilce ve akne problemleri, yaşlanma belirtileri, çatlaklar gibi sorunlarda güvenle tercih edebilirsiniz. Ayrıca cildin yağ dengesinin düzenlenmesi ve cildin mat görünümünün giderilmesi için de oldukça etkilidir.

Daha önce hiç vücut peelingi yaptırdınız mı?

Bakımına ve güzelliğine çok önem veren kişilerin çoğu bile daha önce hiç vücut peelingi yaptırmadığını söylüyor. Ancak vücut, en az yüzümüz kadar bakıma ve derinlemesine bir temizliğe ihtiyaç duyar. Vücut peelingi; içeriğinde mikro tanecikler bulunan ürünler yardımıyla gerçekleştirilir ve arınma sağlar, toz, kir ve güneşin yaydığı zararlı UV ışınlarının bıraktığı etkileri azaltır. Kan dolaşımını hızlandırarak yeni hücre oluşumunu hızlandırır. Size de hem temiz hem de sağlıklı bir cildin keyfini sürmek kalır.