Vitamin Bakımı Genosys

Nurederm (Genosys,Theraderm) kozmetik bilimsel kökenli yeni yaklaşımları yakından takip ederek, Türkiye'yi yeniliklerle buluşturmuş kaliteli hizmet ve istikrar anlayışını benimsemiş,eğitim odaklı bir şirket olarak sektörde hizmet vermektedir…. Nurederm kozmetikte cildi tedavi edici ve skalasında bulunan vitamin maskeleri ve mineral takviyeleri ve serumlar bulunmaktadır.

Acerola Marine Mask; (C vitaminli renk açıcı yosun maskesi)Antioksidan etkili, aydınlatıcı, düzensiz lekelerin oluşumunu önleyici ve besleyicidir. Alginat ve acerola (Barbados kirazı) içeren doğal bir maske olup içeriğindeki C vitamini ile kuru ve lekeli ciltleri hızlı bir aydınlanma ve canlanma sağlar. C vitamini cildi kuruluktan korur ve dengeli bir biyolojik aktive sunar. Güçlü anti againg etkiler sunar.

Omega 3 marina mask içerikli Besleyici Anti-aging Yosun maskesi;Omega 3 sebum dengesini sağlar.Aşırı kuru ve kırışık ciltlerin daha sağlıklı bir görüntüye kavuşm asını sağlar.

(AWS)Kırışıklık Solüsyonu;kolejen dokularının geri çekilmesini sağlar,onları sıkılaştırır ve bir gerilme etkisi yaratarak cilt gevşekliği ile savaşır.

(CVS)Vitamin konsantresi solüsyonu;Büyüme faktörleri ve peptidlerle zenginleştirilmiş içeriğiyle hemen yüksek hidrasyon sağlar ve cilt üzerinde onarma,nemlendirme ve besleme etkisiyle cilt yenilenmesini sağlar.

(SWS)Cilt rengi açma solüsyonu;Hiperpigmentasyonları azaltırama aynı zamanda hasarı engelleyerek cilt parlaklığını ve yumuşaklığını geri getirir.

(PCS)Sorun kontrol solüsyonu;Sivilceye yatkın ciltler için antiseptik,antibiyotik,antibakteriyel,antifungal(mantarların üremesine engel olma) ,ve hatta antiviral(virüslere karşı etkili olan) özelleri sunar.

(HES)Nem artırıcı solüsyon;Yoğun nemlendirici ve sıkılaştırıcı solüsyon.Hyalunorik asidin(cilt yaşlanmasını azaltması ve bağışıklık sistemini güçlendirmesidir) doldurma etkisinden dolayı ciltte volüm artışı sağlar ve cildin su tutma kapasitesini artırır.

(CTS)sitokin konsantresi solüsyonu;Hücre cilt entegrasyonunun sağlanmasında kilit faktör olan yüksek seviyede sitokin ve kolejenler içerir. yeni hücresel dokuyu aktive eder ve cilt dermal dokusunda sıkılaşma etkisi yapar.