Velashape

Velashape teknolojisi, selülit, yağlanma, sarkma sorunlarının kesin çözümünde ve vücudun yeniden şekillendirilmesinde en hızlı, etkin, kalıcı ve kesin sonuçlar olanağı sağlıyor. Derinin güçlü ve esnek yapıda olması, kırışık olmaması, diri, canlı ve parlak görünmesi, içindeki bağ dokusu sayesinde olur. Bağ dokusunu oluşturan ana madde kollajen liflerdir. Yaşlanan ciltte kollajen azalmıştır. Vellashape uygulaması kollajen miktarını arttırmayı ve güçlendirmeyi hedefler. Radyo frekans dalgaları, içlerinden geçtiği su moleküllerine saniyede milyonlarca defa rotasyon yaptırır. Rotasyon su moleküllerinin bir çakının açılıp kapanması gibi hareketidir. Saniyede milyonlarca defa olan bu hareketlerin yarattığı sürtünme ısınmaya neden olur. Cilt ve cilt altındaki bağ dokusu radyo frekans ile uyarıldığında, içlerindeki su ısınır. Bölgeye tamirat hücreleri gelir, bol miktarda kollajen üretilir, hücreler yenilenir. Sonuçta cilt güçlenir, sıkılaşır, elastik yapısı artar, kırışıklar gider. Ayrıca bol su içeren yağ hücreleri de parçalandığından sellülit görüntüsü de iyileşir. Hiçbir yan etkisinin bulunmaması, uygulama esnasında veya sonrasında hastanın acı duymaması, hiç bir şekilde güneş ışınlarından kaçınmak gerekmemesi, vücutta istenmeyen lekeler ve morlukların oluşmaması ve sonuçların son derece başarılı olması.

 

Uygulama Alanları

Zayıflama Bölgesel yağlanmayı giderme Vücudun yeniden şekillendirilmesi Selülit tedavisi Vücutta sarkma ve gevşeklikler Yüzde sarkma ve kırışıklıklar Seanslar Vellashape seansları minimum 20 dakika maksimum 1 saat sürer. Kesinlikle ağrısızdır. Uygulama yapılan insan tatlı bir ısınma ile uygulanan masaj hissi yaşar. Seans araları Seanslar bir hafta aralarla yapılır ve uygulama sonrasında ve aralarda normal yaşam sürdürülür. Hiçbir ekstra bakım veya lazerle olduğu gibi yara iyileşmesi için tedavi gerekmez. İyileşme beklenmez. Seanslardan hemen sonra eve veya işe gidilir.

 

Kaç Seans?

Ortalama olarak 4 – 10 arası seans uygulamakla hasta istenilen görünüme ulaşır.

 

Ayrıntılı Bilgiler

VellaShape, vücudunuzun bazı bölgelerindeki istenmeyen fazlalıkların giderilmesi anlamına gelen bölgesel incelme ve selülit görünümünü iyileştirme için geliştirilmiş yeni bir yöntem. Karın, kalçalar ve bacaklar dahil vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. Bu yepyeni bölgesel incelme sistemi olan Vellashape‘in yüksek frekanslı akustik kesme dalgaları ve radyo frekans dalgaları uygulaması çalışılan bölgedeki yağ hücrelerinde çözülme ve dokuda incelme şeklinde kendini gösteriyor. Çalışma sistemi deride bulunan kollajen dokuyu güçlendirmeyi hedefliyor, cilt altı bağ dokunun yüksek ısı ile uyarılması sonucu iyileşme süreci yeniden başlıyor. Uygulamanın en önemli özellikleri olarak, uygulama esnasında ve sonrasında hastanın acı ya da ağrı duymaması, hiçbir şekilde güneş ışınlarından etkilenmemesi, vücutta istenmeyen lekeler ve morlukların oluşmaması olduğu söylenebilir. Vellashape ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlıyor ve serbest yağ asitlerine dönüşerek kaslarınız tarafından yakılabilir hale geliyor. Tek bölge için yedi gün aralıklarla 4-10 seans uygulama yapılabiliyor. Bu uygulamada radyo frekans sisteminin devreye girmesi çok önemli bir etkendir. Radyo frekans ile cilt ve cilt altının yüksek ısıya çıkması hedefleniyor. Cildin yenilenmesi ve kollajeninin artması için bu çok gereklidir. Çünkü vücudumuz belirli bir yaştan sonra onarım mekanizmalarını ancak belli uyarıcılar ile çalıştırabiliyor. Radyo dalgaları ciltte kolajen ve elastin sentezini arttırıp sıkılığı ve elastikliği yeniden sağlıyor. Patentli olan Vellashape Amerika ve Dünyada binlerle sayılacak kadar çok merkezde başarı ile kullanılmaya devam Selülit, yağlanma, sarkma sorunlarının da kesin çözümünde ve vücudun yeniden şekillendirilmesi gibi birçok etkiler sağlıyor. Çalışma sistemi deride bulunan kollojen dokuyu güçlendirmeyi hedefler cilt altı bağ dokunun yüksek ısı ile uyarılması sonucu iyileşme süreci yeniden başlar ve cilt sıkılaşır selülit görüntüsü azalır.